Як створити успішний бізнес


 

Ні для кого не секрет, що для того щоб створити успішний бізнес необхідно бажання, знання і кропітка праця. Бажання і праця повністю в руках автора, а от знання це питання досвіду людей, які вже пройшли по цьому шляху. Саме тому більшість успішних людей при започаткуванні свого бізнесу звертаються до експертів, які мають знання підкріплені досвідом і переймають ці знання через поради знайомих людей з досвідом, книги, тренінги чи індивідуальні консультаціі в спеціалістів.

На мою думку найбільше успіху в цій сфері досягають люди, які крім збирання інформаціі ще й швидко приймають рішення і діють. Має велике значення навик позитивно сприймати свої помилки, робити висновки і знову діяти, в спорті це б звучало – тримати удар.

Ось перші пять кроків на шляху до успішного бізнесу:
1. Знайти нішу для свого товару чи послуги. Про неї свідчить попит. Чітко відповісти на питання: хто мої клієнти?

2. Визначити переваги своєї пропозиції. Це можуть бути унікальність, близькість до покупця, вигідна ціна, сервіс,додаткові послуги тощо.

3. Уявити ідеальну ситуацію з обємами продажів і маржою, а відповідно зпрогнозувати очікуваний прибуток при ідеальних умовах, а також при несприятливих.

4. Скласти фінансовий план витрат на проект, який би включав всі можливі витрати на закупку обладнання, товару, оплату орендних чи лізингових платежів, податків та заробітної плати найманого персоналу, витрат на рекламу, отримання дозволів, ліцензій тощо.Розділивши прогнозовані витрати на очікуваний місячний прибуток можна визначити період окупності проекту і виходу на прибуток.

5. Зібравши всю необхідну інформацію і все зваживши необхідно переходити до складання плану дій і власне самих дій, адже не можна влучити в ціль не вистреливши.

Благо діло, що сьогодні завдяки розвитку інформаційного середовища інформація є дуже доступною, достатньо тільки набрати ключові слова для пошуку. Як в цій ситуаціі зекономити час і відсіятисаме ту інформацію, яка буде корисна саме Вам.Як не зробити помилок і не заплутатись, не зійти здистанції? Вихід звичайно ж є. Це співпраця з людьми, які вже мають досвід і знання. Вони за домовленістю допоможуть Вам скласти план дій і безпечно пройти кожен крок, відчуваючи підтримку.
Саме тому в лінійці продуктів консалтингової компанії “Лідер” є школа для починаючих бізнесменів, що називається Школа бізнесу, яка включає в себе 12 майстеркласів на важливі теми старту, а також супровід, якщо в цьому проекті Ви бажаєте максимально швидкого ефекту.

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *