Ключі до потоків достатку


Хочу поділитись з читачами блогу деякими висновками, які зробив в процесі проходження 12-титижневого курсу Поліни Павлової “Ключі до потоків достатку”(російською Ключи к потокам изобилия).

Достаток – це коли матеріальних благ, в тому числі грошей, достатньо, тобто вистачає на реалізацію усіх бажаннь.

Є два полярні(протилежні) стани психіки, в яких може перебувати людина:

жертва, людина не бачить реального життя, вона все жде від інших, в жертви всі винні, жертва вирости не може, в стан жертви ми попадаємо як правило під час травмуючої ситуації в дитинстві у відносинах з батьками, коли батьки на нас перекладають свої проблеми

автор, це повна дорослість, 100% відповідальність за все, що відбувається в житті.

Для того, щоб бути багатим, необхідно перестати бути в стані жертви і стати автором свого життя. 

Замітити свою безвідповідальність боляче, але зцілююче. Важливим є усідомлення зв’язку із дитячою травмуючою ситуацією і однаковими граблями, на які ми постійно наступаємо (періодичними проблемними ситуаціями).

Людям як правило заважає страх перед помилками і осудом.

Коли ми приймаємо рішення не змінювати своїх батьків, ми стаємо вільними. Їм треба бути вдячними за те, що не дали померти в перший рік життя.

Які відносини з мамою, такі відносини з світом. Якщо жінка стомлена, достатку нема.

Сподобалась метафора про те, що помилка схожа на наступання на граблі. Якщо граблі кожен раз різні, то Ви автор, якщо граблі повторюються – це означає, що Ви жертва.

Маленькі гроші заробляються тяжко, великі легко – вислів людини, яка розбагатіла.

Для того, щоб бути багатим, треба бути в стані внутрішнього спокою, коли емоції і почуття сплять, а працює інтуіція. Таким чином ми не концентруємось – маємо доступ до маси можливостей, коли концентуємось – можливість тільки одна.

Інтуіція живе не в голові, а в тілі. Треба вміти слухати свою інтуіцію, а не розум.

Важливо, підвищити свою самооцінку, навчитись давати собі самому оцінку, підтримку, визнання, тобто стати самодостатнім. Це досить нелегко, проте це один із ключів до достатку. Напишіть на сторінку за що Ви себе самі ціните? Чому Вам цікаво з собою?

Розуміти свій ранг, свою суть. Зустрітись із своїм високим духовним рангом і привнести його в своє життя, він зєднує божественне з земним. Це вертикальна енергія.

Вміти бути всередині нерушимим, коли зовні все рушиться.

В кожного з нас під час виховання формується образ поганого і гарного “хлопчика”. Поганий хлопчик робить, що хоче, а гарний, те що треба. Як правило, коли ми “гарні”, то дуже слабкі, за цим образом багато чужих обмежуючих переконань.

Ще один із ключів, це вміти поєднати і помирити в собі ці два образи, бути одночасно і хорошим і поганим хлопчиком, навіть більше поганим. Хороші хлопчики, як правило програють в житті поганим хлопчикам.

Мені сподобався курс, зрозумі в над чим ще треба попрацювати, щоб жити в повному достатку. Буду працювати!

Надіюсь, що дана інформація була для Вас цінною! Будьте самодостатніми, живіть в достатку!

Якщо Вам сподобався матеріал, напишіть короткий коментар, підпишіться на новини і поширте посилання в соціальних мережах! Успіхів Вам!

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *