Що заважає бути багатим


Сьогодні хочу поділитись із читачами блогу цікавою інформацією і висновками, які зробив після прочитання книги Олександра Свіяша “Что Вам мешает быть богатым”.

Не дивлячись на те, що я вже багато опрацював різних матеріалів на цю тему, книга дійсно виявилась цікавою і корисною, тому рекомендуюю її до прочитання, якщо Ви ще не маєте відповіді на це питання.

Що основне я зрозумів:
1. У наших бажань є зворотня сторона. Коли ми робимо ідола з наших бажань чи уявлень про те, як все має відбуватись, всесвіт всіляко знищує цю ідеалізацію, не допомагаючи нам, а навпаки заважаючи, заставляючи страждати. Тому автор рекомендує зайняти позицію іграка в житті. Все, що ми не приймаємо в житті, починаємо з цього приводу мати негативні переживання, негативно відображається на кармічному резервуарі.
2. Ідеалізації є різні.Ідеалізація цілі, роботи, своєї досконалості, самих грошей, громадської думки, відносин між людьми.
3. Заважають бути багатими і негативні переконання, які були передані батьками чи авторитетними людьми або набуті самостійно. Це переконання:
– гроші – це не головне,
– навіщо дарма тратити, можна обійтись,
– гроші приходять тільки тяжкою працею,
– бідним родився – бідним помреш, така доля,
– жити треба по статках,
– гроші є тільки в злодіїв, чесною працею грошей не заробиш,
– гроші краще відкладати на “чорний день”,
– стидно бути багатим, коли навколо стільки бідних людей,
– якщо будеш багатим, станеш як…(поганий персонаж, якого зіпсували гроші),
– краще не висовуватись,
– гроші псують людей,,
– краще бути бідним, але порядним, чесним,
– я отримую тільки “чисті” гроші.
4. Якщо хочеш бути багатим, треба думати про гроші і як розбагатіти, гроші не приходять до тих, хто їх не хоче або хоче роздати, коли заробить.
5. Зависть убиває багатство.
6. Забрати страх перед великими грошима, його треба витіснити тренуванням, більше мати справу з великими сумами, тримати їх в себе. Як правило дискомфорт перед грошима заставляє людину позбутись їх навіть коли вони є.
7. Треба вибрати свою перспективну сферу і в ній працювати, не всі можуть бути підприємцями і не треба себе обманювати.
8. Вміти відавати моральні і фінансові зобовязання, не брати на себе чужі борги.
9. Більшість людей, починаючи бізнес, мають підміну понять і замість максимального доходу, займаються бізнесом як бігом від скуки, бажанням отримати гострі відчуття від подолання перепон, бажанням самоутвердитись, бажанням самореалізуватись в творчості, бажанням допомогти ближнім. А це часто непоєднується із зароблянням грошей.
10. Ставлячи перед собою ціль бути багатим, треба бути готовим до серйозних внутрішніх змін.

Сам зрозумів, що мав ідеалізацію відносин з людьми, тому був наказаний всесвітом і втратив крупну суму ізза цього, також виявив у себе 2 негативні переконання, щодо грошей, які отримав у сімї: краще не висовуватись і навіщо дарма тратити, можна обійтись. Зараз працюю над їхнім викорчовуванням із своєї підсвідомості.

Щиро дякую підприємцю Вадиму Маршалку, за рекомендацію цієї книги.

Всім бажаю багатсва і процвітання.

Ось ссилочка на скачування: www.koob.ru

До зустрічі в наступних публікаціях або на живих програмах, які проводить КК “Лідер”,

З повагою Анатолій Гончар

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *