Благодійний персональний коучинг від Анатолія Гончара 7


Коучинг

 

Англійське слово «coach» перекладається, як тренер. Але воно в свою чергу походить від «kocsi», що означає вантажний транспортний засіб, який доставляє вантаж та людей до місця призначення.

 

Метафорично суть коучингу можна виразити так: пасажир (клієнт) має намір кудись потрапити (вирішити проблему, досягти ціль), але не має транспортного засобу і не знає дороги. Тоді він вибирає транспортний засіб з вмілим водієм (коуча). В ході поїздки водій веде з пасажиром розмову, задає питання про цілі поїздки, про мрії, прагнення, бажання. І так непомітно для себе пасажир прибуває у бажане місце призначення, тобто вирішує свою проблему та досягає своєї мети.

 

Коуч не вирішує проблем клієнта, не дає порад, не знімає болісні симптоми. Просто він веде спілкування таким чином і задає такі питання, що клієнт у ході бесіди сам знаходить відповідь на свої питання і шляхи по вирішенню проблем.

 

Коучинг – це такий «чарівний пендель», що зовсім не болісно спонукає тебе до нових кроків і відкриває нові горизонти.

 

Тож, якщо ти:

– не віриш у себе;

– не усвідомлюєш свої здібності;

– не маєш мети;

– маєш мету, але не знаєш, як її досягти

 

Тобі може допомогти КОУЧ!

 

І Життя дає тобі прекрасний шанс, скористайся ним:

 

В рамках благодійності Анатолій Гончар персонально для тебе проведе 1 сеанс персонального коучингу.

Безкоштовні консультації проходять 2 рази в місяць (2 і 4 понеділок) з 18 до 19 години.

Щоб записатися на на безкоштовну коуч-сесію, будь ласка, оформи заявку, і ми з тобою звя’жемося:

 

zakaz

 

Пропозиція діє тільки дві години на місяць,

тож реєструйся прямо ЗАРАЗ!

 

 

 

 


Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 thoughts on “Благодійний персональний коучинг від Анатолія Гончара

 • Тетяна Від автора

  Анатолію Анатолієвичу, хочу подякувати вам за вашу роботу. Я звернулась до вас, як до професійного коуча, в непростий для мене час, коли я втратила життєві орієнтири і не знала, яким шляхом йти далі. В ході нашої з вами роботи якимось чарівним чином все стало зрозумілим, емоції вляглися, бачення майбутнього прояснилося. А потім з`явилися і можливості) Дякую вам, ви однозначно робите цей світ кращим, а людей щасливішими. З повагою Сазонова Тетяна.

 • Валентина

  Анатолий я вам очень благодарна за вашу работу со мной!!! Благодарна за ваши рекомендации!!!!Все постепенно меняется и взгляды и отношения и взаимопонимания!!!! Прошло буквально несколько дней после нашей беседы и колесо жизни моей имеет равные стороны!!! Цели растут как на дрожжах!!!! Вы добавили уверенности мне и в завтрашнем дне!!!Спасибо вам огромное!!!!

 • Наталя

  Хочу висловити подяку Анатолію за анліз моєї життевої ситуації, а ще більше, за цінні поради щодо постановки подальших цілей. Була приємно вражена тим, наскільки точно а головне швидко, моє життя розложили “по полочкам” і дали зрозуміти, чого не хватає моїй особостості для повноцінної робти, ємоційної рівноваги і душевної гармонії. На перших хвилинах коучу, зловила себе на думці, що відчуваю, як пазл мого теперішнього життя поступово починає складатись у потрібну картинку мого счастливого майбутнього. Прості слова, яскраві ассоціації, легкі вправи – і година пролетіла непомітно!
  Пишу цей відгук, перш за все, для тих хто сумнівається, що в нього все вийде і він здатен на більше. Ви здані, всі і кожен окремо – яскраві особистості, просто всім нам потрібен поштовх в нужний період життя. Цей персональний коуч для мене став саме таким поштовхом і відправною точкою подальшого благополучча. Я не збираюсь зупинятись, а ви?

 • Ольга

  Огромное спасибо, Анатолий что открыли глаза на некоторые вещи. Которые в повседневной жизни просто не замечаешь, а именно они оказываются важными. Казалось бы мелочь, но как только ты меняешь привычки все меняется чудесным образом.
  Теперь я точно знаю как надо, потому что применила и увидела результат. И от этого ярких красок жизни прибавилось и на душе веселей.

  Для этого и нужен коуч который без эмоций со стороны увидет и откорректирует.
  По чаще бы такие встречи запишите меня ещё, заранее ,благодарна. Ольга

 • Тетяна

  Дякую, Анатолій за безкоштовну і корисну коуч сесію! В такий не простий в краіні, місті час, ти находиш у себе вільний час, щоб допомогти людям вирішити своі особисті життєві ситуаціі і інколи глобальні проблеми! Я прийшла за допомогою і порадою, що робити коли в душі і тілі нема спокою! На початку сесіі визначили, що спокій по 10 бальній шкалі, знаходиться на 1, але вже при спілкуванні і від отримання корисних порад, в кінці вже з 1 переросло в тверду 5 ! Пройшло вже декілька днів, але я все хожу під враженням і аналізом нашоі зустрічі! Всім в кого буде можливість, і бажання попасти до Анатолія, без вагань ідіть, і ви як я отримаєте задоволення від спілкування і вирішення своіх проблем ! І можливо це тільки закриваються всі двері, щоб відкрилася одна і ваша, з величезними можливостями і щасливим майбутнім! Дякую і удачі!!!!!!!!

 • Ольга

  Дякую Анатолій за чудовий коучинг! Сподіваюсь,що ваші поради стануть у нагоді. Сподобалось спілкуватись з вами, година це за мало для такої продуктивної бесіди. Удачі вам!