Висновки після прочитання Корану


Друзі!

В світлі світових подій, в тому числі і в Парижі, з’явилось бажання розібратись у тому, що таке Іслам. Для цього я прочитав Коран.
Ось висновки, які я зробив:

1. Мусульмани – це віруючі в Бога, який створив Землю, людей, природу. Мусульманин щодня робить намаз (молитву), живе благочестиво, вірить в ангелів і Останній день, в який Бог розсудить і направить праведних в Рай, а безбожників в Ад (Геєну) де вони будуть горіти.

2. Коран тісно переплетений зі Старим заповітом. Наводяться приклади праведників Ноя, Авраама, Моїсея та інших біблійних персонажів.

3. Коран записаний протягом 20 років пророком Мухаммадом, який під диктовку архангела Гавриїла передав послання Бога Вседержителя (на арабській мові Аллах). Мухаммад був праведним, його не можуть звинуватити в бажанні влади, багатства, тощо. Він був аскетом і добрим та переконливим.

4. Дуже багато аятів (віршів) розповідають про життя в Раю і в Аду, хочеться попасти в Рай.

5. Коран складається з 114 сур.

6. Коран говорить, що у Бога нема Синів, а Ісус був одним із пророків, який приніс Євангеліє і був зразковим мусульманином.

7. Коран дозволяє негативне відношення до безбожників, проте дає можливість кожному покаятися і почати жити праведно.

8. Я не знайшов підтвердження і основи для терактів та іншого негативу.
В кожному суспільстві є люди, які живуть в негативі і борються, вони є і в християнстві і в мусульман, але це дурні фанатики.Вони підганяють писання під свій негатив і потім псують життя людям, яким по кармі треба припіднести урок життя. В цьому мабуть є теж Божий замисел, адже нічого не відбувається без волі Бога.

Після прочитання Біблії я зрозумів, що я єврей, що означає покликаний Богом і той що пішов за Богом з Єгипту, після Корану думаю, що я мусульманин.

Взагалі, думаю що всі релігії про одне: Бог створив нас унікальними істотами і дав право вибору. За результатами нашого вибору створюється наша доля і будуть підсумки у Бога.

Зараз в планах прочитати першоджерела індуїзму, конфуціанства.
Ця інформація – це моє коротке суб’єктивне бачення, може буде комусь корисним.

Всім успіху в пізнанні себе і Бога!

З повагою Анатолій Гончар

Leave a comment

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *